Shire Veteran Jobs

Job Information

Vitesco Technologies Termeléstámogató technikus in Debrecen, Hungary

Termeléstámogató technikus

Job ID: 30827

Hely:

Debrecen, HU

A munkakörhöz tartozó feladatok:

Back-end összeszerelő, valamint teszt sorok kialakításában való részvétel

Önálló karbantartási és gépbeállítási feladatok elvégzése automatizált gyártósorokon

5S szabályok betartása a gyártási területen

Mérnökök támogatása a területi ciklusidő csökkentésében

Prototípus- és mintagyártási folyamat kialakítása

Műszaki problémák jelzése a műszakvezető felé

Problémamegoldási folyamat aktív támogatása

Elvárások:

Középfokú műszaki végzettség (mechatronikai, elektronikai, pneumatikai ismeretek)

Termelési területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Autóipari szabványok ismerete (IPC szabvány)

Műszaki rajz és elektromos kapcsolási rajz olvasási készség

Modern minőségügyi módszerek ismerete (Halszálka diagram,Paretodiagram)

Microsoft Office felhasználói ismeretek

Együttműködési készség csapatban és jó kommunikációs adottságok

Jó tervező- és szervezőképesség

Stressztűrő képesség ésproaktivitás

Több műszakos munkarend vállalása (3-4 műszak)

Tudod, hogy miért érdemes még bennünket választanod? Elmondjuk!

HappyFriday: minden hónapban választunk egy pénteki napot, amikor különböző tematikákhoz kapcsolódó

étel- és italkülönlegességekkel kedveskedünk a kollégáinknak

Gyümölcsnap: legalább havonta egyszer friss gyümölcsökkelvitalizáljuka kollégáinkat

Kávé és teafogyasztás: nálunk minden kolléga ingyen ihat kávét és teát, sőt, több opció közül is választhatnak

Szolgáltatási kedvezményrendszer: kollégáink számos helyi szolgáltatónál vehetnek igénybe kedvezményeket a

belépőkártyájuk felmutatásával

Táboroztatási támogatás: tudjuk, hogy mekkora nehézséget okoz a nyári szünetben a gyerekfelügyelet

megoldása, ezért anyagilag támogatjuk a gyermekek táboroztatását

Iskolakezdési hozzájárulás: ezáltal is enyhítjük a gyermekes családokra nehezedő anyagiterheket, hogy az

iskolakezdés mindenki számára kellemes élmény maradjon

Vállalati buszjárat: a műszakokhoz igazdó buszjáratokkal segítjük a kollégáink munkába járását

Elektromos töltőállomások: az elektromos meghajtású járművel érkező kollégák ingyen tölthetik fel nálunk az

autójukat, motorjukat

Családi nap: egy közösségépítő nap, amikor minden a családról szól; a programokról, ételről és italról mi

gondoskodunk, a kollégáknak csak jól kell érezniük magukat

Zöld Hét kihívás: egy teljes héten keresztül közösen mutatjuk meg a nagyvilágnak, hogy mit teszünk a

környezetünk megóvása érdekében

Sport & Egészség hét: sportolási lehetőséggel, edukációs előadásokkal, szűrővizsgálatokkal hívjuk fel a

figyelmet az egészséges életmód fontosságára

Moziestek: évente négy alkalommal közös filmnézésre invitáljuk a kollégáinkat, a mozijegyet mi álljuk

Focicsapat: csapatunk a helyi kispályás labdarúgó bajnokságban képviseli vállalatunkat, de a budapesti

AutomotiveFootballCupés a debreceni Deutsche League küzdelmeiben is részt veszünk

Bringa Klub: a közösen meghatározott hétvégi napokon kétkerékre pattanunk és különböző hosszúságú

biciklitúrákon kapcsolódunk ki közösen

A Vitesco Technologies a fenntartható mobilitást szolgáló modern hajtástechnológiák vezető nemzetközi fejlesztője és gyártója. Az elektromos, hibrid és belső égésű hajtásokhoz használható intelligens rendszermegoldásokkal és alkatrészekkel a Vitesco Technologies tisztává, hatékonnyá és megfizethetővé teszi a mobilitást. A termékportfólió elektromos hajtásokat, elektronikus vezérléseket, érzékelőket és működtetőket, valamint kipufogógáz-utókezelési megoldásokat tartalmaz. 2022-ben a Vitesco Technologies 9,07 milliárd euró értékben értékesített, 50 telephelyén az alkalmazottai száma megközelíti a 38 ezret. A Vitesco Technologies központja a németországi Regensburgban található.

DirectEmployers