Shire Veteran Jobs

Job Information

CBRE Facility Technician in Gdynia, Poland

Facility Technician

Job ID

157803

Posted

15-Apr-2024

Service line

GWS Segment

Role type

Full-time

Areas of Interest

Engineering/Maintenance

Location(s)

Gdynia - Pomorskie - Poland

Technik obiektu

Lokalizacja: Gdynia

Opis stanowiska:

· Utrzymanie obiektu w pełnej sprawności technicznej i odpowiadanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości

· Opracowywanie harmonogramu prac podległych pracowników

· Nadzór nad zakupem i przechowywaniem materiałów eksploatacyjnych

· Inicjowanie dodatkowych prac i rozwiązań na obiekcie

· Praca z dokumentacją techniczną obiektu i wyposażenia, zapewnienie kompletności i aktualizacji

· Podejmowanie i organizowanie interwencji naprawczych w sytuacjach awaryjnych

· Organizacja i nadzór nad inspekcją, konserwacją, renowacją i poprawnością prac związanych z infrastrukturą techniczną (sprzęt, instalacje, systemy techniczne)

· Nadzór nad pracą podwykonawców na obiekcie i kontrola jakości świadczonych usług

· Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów serwisowych i prac dodatkowych

· Prowadzenie bieżącej dokumentacji

Wymagania:

· Wykształcenie średnie techniczne

· Minimum roczne doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

· Język angielski - minimum B1 · Uprawnienia SEP

· Czynne prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

· Umiejętność rozwiązywania problemów, oceny, planowania i organizacji pracy

· Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

· Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

· Atrakcyjne wynagrodzenie

· Prywatną opiekę medyczną

· Benefity w ramach funduszu socjalnego (premie świąteczne, grusza)

· Pracę w doświadczonym zespole i możliwość nabywania nowych umiejętności

CBRE, Inc. is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer (Women/Minorities/Persons with Disabilities/US Veterans)

DirectEmployers