Shire Veteran Jobs

Job Information

Kuehne+Nagel Specjalista ds. Dystrybucji in Szczecin, Poland

Dołącz do naszego zespołu w Kuehne+Nagel Polska i rozwiń swoją karierę w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy logistycznej. Oferujemy Ci szerokie możliwości rozwoju oraz perspektywy kariery.

Opis stanowiska

Jako Specjalista ds. Dystrybucji w Logistyce Kontraktowej będziesz odpowiedzialny/a za organizację i koordynację wszystkich działań związanych z dystrybucją produktów naszych klientów. Tworzenie i rozwijanie trwałych relacji z klientami, dostawcami oraz współpracownikami będzie kluczowym elementem Twojej roli.

Zadania i obowiązki

  • Planowanie tras, w tym koordynacja czasu załadunku, rozładunku, ilości miejsc dostawy, wypełnienia samochodów oraz optymalizacja przejechanych kilometrów.

  • Realizacja zaplanowanych zleceń transportowych i monitorowanie terminowej ich realizacji.

  • Poszukiwanie optymalizacji w obrębie przepływów towarów wszystkich klientów firmy.

  • Koordynacja przepływów ładunków i samochodów pomiędzy oddziałami firmy.

  • Organizacja współpracy z przewoźnikami, pozyskiwanie do współpracy nowych partnerów transportowych, budowanie partnerskich relacji.

  • Operacyjna obsługa klienta.

  • Kompletowanie i ewidencjonowanie dokumentacji transportowej oraz inne prace administracyjne związane z wykonywaną funkcją.

  • Sporządzanie raportów KPI oraz ciągłe monitorowanie wskaźników jakościowych dla klientów.

Wymagane doświadczenie

  • Mile widziane minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność skutecznego zarządzania procesami dystrybucji oraz planowania tras.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy w zespole.

  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność budowania trwałych relacji z przewoźnikami.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Samodzielne rozwiązywanie problemów.

  • Znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint).

  • Dobra znajomość rynku spedycyjnego.

Kuehne + Nagel is an equal employment/affirmative action employer. If you require an accommodation for any part of the online application process due to a disability, please contact the Employee Services HR Help Desk at 1-800-267-1326 during the hours of 8:00am - 5:00pm EST; Monday through Friday or via e-mail at: HR.helpdesk@kuehne-nagel.com with the nature of your request. We will answer your inquiry within 24 hours.

DirectEmployers