Shire Veteran Jobs

Job Information

Howmet Aerospace Karbantartó gépésztechnikus (Maintenance technician) in Szekesfehervar, Hungary

Főbb feladatok, munkák:

  • Karbantartási, kezelési utasításokról való gondoskodás.

  • Üzemelés során bekövetkező gépi, épületgépészeti javítások azonnali megoldása a termelési prioritás szerint.

  • Alvállalkozók munkájának koordinálása; felügyelete, munka ellenőrzése-átvétele.

  • Gépek, berendezések használatának, üzemelésének betanulása, majd a termelésnek való átadása, oktatása.

  • Segítség beszerzések lebonyolításában.

  • Műszaki megoldások ütemezése, nyomonkövetése, végrehajtása vagy végrehajtatása szerződött partnereken keresztül.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Precíz, pontos munkavégzés.

  • Törekvés a minimumon túlmutató teljesítményre.

  • Folyamatszemlélet és kezdeményező hozzáállás.

  • Előírások szigorú betartása.

  • Folyamatokra irányuló fejlesztési javaslatok megfogalmazása.

  • Fémipari iskolai végzettség

  • Releváns szakmai tapasztalat

  • Számítógép felhasználói ismeretek

  • Alapszintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Vegyipari tapasztalat egy idei új gyártósor miatt.

  • Alapszintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér

  • Belépési bónusz

    1. havi fizetés
  • Éves bónusz

  • Hiányzásmentes jutalom

  • Karácsonyi juttatás

  • Cafeteria csomag

  • Önkéntes nyugdíjpénztár a cafeteria csomagon felül

  • Vállalati egészségbiztosítás csomag

  • Utazás támogatás, vállalati vidéki buszjáratok

  • Tanfolyamok

  • Több éves szakmai múlttal rendelkező csapat

  • 2 műszakos 8 órás munkarend (délelőtt/délután, H-P)

DirectEmployers