Shire Veteran Jobs

Job Information

Eaton Corporation Technik jakości eMobility in Tczew, Poland

Dołącz do rewolucji elektromobilności! - eMobility łączy doświadczenie w dziedzinie energii elektrycznej i mechanicznej, a my potrzebujemy wszystkich rąk na pokładzie. Możesz pomóc w opracowywaniu i produkcji rozwiązań w dziale eMobility firmy Eaton w Tczwie, tworzyć przyszłość transportu na świecie poprzez zarządzanie energią i siecią elektryczną. Dołącz do naszego zespołu wysoce wykwalifikowanych i innowacyjnych inżynierów, techników i specjalistów.

Zadania:

• Zapewnienie wysokiej jakości produktów, które w pełni spełniają oczekiwania klientów,

• Nadzór nad procesem produkcyjnym w aspekcie jakościowym,

• Wykonywanie kontrol jakościowych w trakcie procesu montażu,

• Praca w laboratorium pomiarowym,

• Pomiary i analizy komponentów i produktów,

• Przygotowanie i analiza raportów wynikających z kontroli,

• Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi

• Badanie zdolności procesu produkcyjnego oraz wykonywanie R&R dla oprzyrządowania kontrolno – pomiarowego,

• Znajomość metodyki pomiarów 3D oraz 2D (obsługa maszyn i przyrządów pomiarowych),

• Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych,

• Zarządzanie wyrobem niezgodnym wykrytym w trakcie kontroli.

Kwalifikacje:

• Wykształcenie średnie techniczne,

• Min. 2 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej i/lub w dziale jakości,

Umiejętności:

• Znajomość zagadnień związanych z jakością,

• Znajomość metod pomiarowych,

• Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

• Umiejętność czytania rysunku technicznego,

• Podstawowa znajomość obsługi komputera i MS Office

• Mile widziana znajomość języka angielskiego.

#LI-PN1

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.

  • Wyzwania w ramach dynamicznego zespołu projektowego.

  • Twoje aspiracje mają znaczenie – Eaton zachęca do awansu wewnętrznego, jeśli to tylko możliwe.

  • Twój rozwój ma znaczenie – Inwestujemy w naszych pracowników na dłuższą metę – nie tylko poprzez wynagrodzenie i korzyści, ale także poprzez ciągłe możliwości nauki i rozwoju.

  • Twój wkład ma znaczenie – Niezawodność, bezpieczeństwo, efektywność i zrównoważoność stanowią sedno naszego zaangażowania w poprawę życia ludzi i środowiska dzięki technologiom zarządzania energią.

Zobowiązujemy się do różnorodności i zrównoważonego rozwoju. Dołączysz do globalnego zespołu, który dąży do spełnienia naszej obietnicy marki: “Spraw, by to, co ma znaczenie, działało”. Jesteśmy dumni z kultury, którą tworzymy, odzwierciedlając nasze wspólne cele, przekonania i postawy. Nasze wartości to: Etyka, Pasja, Odpowiedzialność, Efektywność, Transparentność, Nauka.

DirectEmployers