Shire Veteran Jobs

Job Information

CBRE Office Assistant in Warsaw, Poland

Office Assistant

Job ID

164867

Posted

14-May-2024

Service line

GWS Segment

Role type

Full-time

Areas of Interest

Administrative

Location(s)

Warsaw - Mazowieckie - Poland

Asystent Biura

Główne obowiązki:

  • Zapewnienie pełnej obsługi recepcyjnej w sposób uprzejmy i profesjonalny – powitanie, rejestracja i pomoc dla wszystkich gości i pracowników biura oraz budowanie pozytywnych relacji zpracownikami biura,

  • Koordynacja i dystrybucja korespondencji, organizacja i archiwizacja dokumentów,

  • Nadawanie paczek krajowych i zagranicznych,

  • Współpraca i kontakt z usługodawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi

  • Aktywne i regularne przeprowadzanie inspekcji części biurowej (kontrola czystości, działania sprzętów, zaopatrzenia itp.), zgłaszanie wszystkich problemów i usterek w biurze w odpowiednim czasie,

  • Koordynacja utrzymania sal konferencyjnych w najwyższym standardzie – zgłaszanie usterek, organizacja serwisu sprzątającego, powiadomienie IT o usterkach technicznych,

  • Nadzór nad systemem help-desk. Zarzadzanie zleceniami: wprowadzanie, monitorowanie i zamykanie zleceń w dedykowanych narzędziach systemowych.

  • Wsparcie działu Facilities w zakresie organizacji wydarzeń biurowych, eventach i projektach dodatkowych.

Wymagania:

  • Znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie dobrym, zarówno w mowie jak i w piśmie (codzienna praca w języku angielskim),

  • Zdolność pracy pod presją czasu, w dynamicznym środowisku,

  • Komunikatywność na wysokim poziomie,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • Doskonała organizacja pracy.

  • Przyjazne i pozytywne nastawienie

  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta lub recepcji – mile widziane

Oferujemy:

  • Umowa o pracę,

  • Praca w międzynarodowym środowisku,

  • Pakiet szkoleń oraz platforma e-learningowa, możliwość udziału w szkoleniach organizowanych przez Klienta,

  • Prywatna opieka medyczna, karta sportowa,

  • Program rekomendacji pracowników,

CBRE, Inc. is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer (Women/Minorities/Persons with Disabilities/US Veterans)

DirectEmployers