Shire Veteran Jobs

Job Information

CBRE Project Manager in Warsaw, Poland

Project Manager

Job ID

184778

Posted

04-Oct-2024

Service line

GWS Segment

Role type

Full-time

Areas of Interest

Project Management

Location(s)

Warsaw - Mazowieckie - Poland

Technical Project Manager specjalizacja instalacje sanitarne, HVAC

Obowiązki:

  • Planowanie,ofertowanie,zarządzanie i realizacja projektóww zakresie instalacji sanitarnych HVAC(także w formuledesign&build)zgodnie z obowiązującymi przepisami i wymaganiami / standardami Klienta oraz CBRE.

  • Koordynacja działań osób / podwykonawców współpracujących w ramach realizowanego projektu.

  • Kontrola kosztów (w tym rentowności), zakresu i jakości projektu.

  • Przygotowywanie planów i harmonogramów projektów.

  • Zarządzanie ryzykiem projektowym oraz wdrażanie optymalizacji.

  • Bieżąca współpraca z Klientami i raportowanie postępów projektu.

  • Zapewnienie doradztwa technicznego.

  • Przeprowadzanie regularnych wizyt w obiektach Klienta zlokalizowanychna terenie Wielkopolski (głównie w Poznaniu) i przeprowadzanieaudytów w zakresie wykonanych przez podwykonawcę prac.

Wymagania:

  • Praktyczna wiedza i doświadczenie w prowadzeniu projektów zinstalacji sanitarnych, HVACw zakresieS&C,fitout,refurbishment.

  • Praktycznaznajomośćprawabudowlanego.

  • Doświadczenie w pracy w budownictwie i w koordynacji prac podwykonawców.

  • Znajomość przepisów BHP związanych z prowadzeniem robót budowlanych.

  • Praktyczna znajomość programów branżowych min.AutoCAD.

  • Dobra znajomość pakietu Office.

  • Uprawnienia budowlane wykonawcze w specjalności sanitarne j b/o – mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie wrealizacjisieci zewnętrznych oraz instalacji w przemyśle.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Wymagane posiadanie prawa jazdykat.B.

  • Gotowość do wyjazdów w ramach projektu w różne regiony Polski.

To oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Benefity w ramach funduszu socjalnego.

CBRE, Inc. is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer (Women/Minorities/Persons with Disabilities/US Veterans)

DirectEmployers