Shire Veteran Jobs

Job Information

ECMS - BASF Environmental Catalyst and Metal Solutions Division Automatyk in Środa Śląska, Poland

Automatyk

Data: 23 kwi 2024

Lokalizacja: Środa Śląska, DS, PL, 55-300

Firma: BASF Catalysts

O nas:

Należymy do Grupy BASF ECMS - światowego lidera w katalizie oraz handlu i recyklingu metali szlachetnych.

Łączymy sukces gospodarczy z ochroną środowiska i odpowiedzialnością społeczną.

Wykorzystując swoją dogłębną wiedzę jako światowy lider w katalizie i metalach szlachetnych, firma BASF Environmental Catalyst and Metal Solutions (ECMS) obsługuje klientów z wielu branż, w tym motoryzacyjnej, lotniczej, jakości powietrza w pomieszczeniach, półprzewodników i gospodarki wodorowej. Spółka świadczy także kompleksowe usługi w zakresie handlu i recyklingu metali szlachetnych. Koncentrując się na rozwiązaniach o obiegu zamkniętym i zrównoważonym rozwoju, ECMS angażuje się w pomoc naszym klientom w tworzeniu czystszego i bardziej zrównoważonego świata. Naszym celem jest ochrona elementów naszego życia, co inspiruje nas do wciąż nowych rozwiązań. ECMS działa globalnie w 15 krajach obejmując około 20 zakładów produkcyjnych i ponad 4000 pracowników.

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór nad pracą urządzeń energetycznych.

  • Odpowiedzialność za aktualizację oprogramowania maszyn, urządzeń technicznych i procesowych.

  • Programowanie sterowników PLC, robotów przemysłowych i układów automatyki.

  • Prowadzenie przeglądów prewencyjnych, remontów maszyn i instalacji zgodnie z planem przeglądów.

  • Usuwanie awarii elektrycznych i automatycznych na zmianach produkcyjnych.

  • Raportowanie awarii do bezpośredniego przełożonego.

  • Tworzenie usprawnień celem eliminacji problemów.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie o profilu technicznym.

  • Uprawnienia energetyczne SEP E1/2/3 D1/2/3.

  • Uprawnienia do obsługi i konserwacji UTB.

  • Czytanie schematów pneumatycznych, elektrycznych.

  • Obsługa, programowanie i diagnostyka: sterowników PLC, robotów przemysłowych, systemów wizyjnych, układów napędowych, paneli operatorskich (HMI) co najmniej w stopniu podstawowym.

  • Obsługa rozdzielni elektrycznych NN.

  • Obsługa systemu CMMS.

  • Znajomość języka angielskiego - poziom podstawowy

  • Mile widziane:

  • Obsługa rozdzielni elektrycznych SN.

  • Znajomość oprogramowania CAD.

  • Wiedza z zakresu Lean Manufacturing.

  • Znajomość metodyk rozwiazywania problemów QRQC.

To oferujemy:

  • Wyróżniamy się niestandardowymi benefitami: Program Wsparcia Pracowników EAP, opieka medyczna VIP, karta Lunch Pass oraz darmowy transport pracowniczych na określonych liniach (m.in Legnica, Lubin, Sobótka, Wrocław, Ścinawa).​

  • Znajdziesz u nas także: pakiety darmowych ubezpieczeń, dofinansowanie karty MultiSport oraz programy rozwojowe i szereg bezpłatnych szkole on-line. Pełny pakiet benefitów znajdziesz tutaj

  • Możesz liczyć na: zdobycie doświadczenia w wiodącej firmie chemicznej na świecie, Work Life Balance, możliwość korzystania z pracy zdalnej.

  • W pracy ważne są dla nas nasze wartości: live integrity, encourage curiosity, appreciate people, deliver results

DirectEmployers