Shire Veteran Jobs

Job Information

ECMS - BASF Environmental Catalyst and Metal Solutions Division Elektro-Mechanik in Środa Śląska, Poland

Elektro-Mechanik

Data: 21 maj 2024

Lokalizacja: Środa Śląska, DS, PL, 55-300

Firma: BASF Catalysts

O nas:

Należymy do Grupy BASF ECMS - światowego lidera w katalizie oraz handlu i recyklingu metali szlachetnych.

Łączymy sukces gospodarczy z ochroną środowiska i odpowiedzialnością społeczną.

Wykorzystując swoją dogłębną wiedzę jako światowy lider w katalizie i metalach szlachetnych, firma BASF Environmental Catalyst and Metal Solutions (ECMS) obsługuje klientów z wielu branż, w tym motoryzacyjnej, lotniczej, jakości powietrza w pomieszczeniach, półprzewodników i gospodarki wodorowej. Spółka świadczy także kompleksowe usługi w zakresie handlu i recyklingu metali szlachetnych. Koncentrując się na rozwiązaniach o obiegu zamkniętym i zrównoważonym rozwoju, ECMS angażuje się w pomoc naszym klientom w tworzeniu czystszego i bardziej zrównoważonego świata. Naszym celem jest ochrona elementów naszego życia, co inspiruje nas do wciąż nowych rozwiązań. ECMS działa globalnie w 15 krajach obejmując około 20 zakładów produkcyjnych i ponad 4000 pracowników.

Twoje podstawowe obowiązki:

  • Usuwanie bieżących awarii maszyn i instalacji w zakresie elektrycznym, mechanicznym, hydraulicznym i pneumatycznym na terenie całego zakładu.

  • Prowadzenie przeglądów prewencyjnych, remontów maszyn i instalacji zgodnie z planem przeglądów na terenie całego zakładu.

  • Raportowanie awarii do bezpośredniego przełożonego.

  • Zgłaszanie środków zaradczych i usprawnień celem eliminacji problemów i awarii chronicznych.

  • Nadzór nad pracą urządzeń energetycznych.

  • Analiza programów z PLC i kamer.

  • Wspomaganie przełożonego w tworzeniu planów i procedur utrzymywania ruchu oraz planów prewencji urządzeń i instalacji na terenie całego zakładu pracy w zakresie elektrycznym, mechanicznym, pneumatycznym i hydraulicznym.

  • Nadzór nad urządzeniami objętymi dozorem technicznym UDT/TDT i UTB.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie.

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

  • Uprawnienia energetyczne SEP.

  • Czytanie schematów pneumatycznych - poziom podstawowy.

  • Czytanie schematów elektrycznych - poziom podstawowy.

  • Obsługa, programowanie i diagnostyka sterowników PLC - poziom podstawowy.

  • Obsługa, programowanie i diagnostyka robotów przemysłowych, systemów wizyjnych - poziom podstawowy.

  • Obsługa, programowanie i diagnostyka układów napędowych - poziom podstawowy.

  • Obsługa rozdzielni elektrycznych NN i SN.

  • Obsługa MS Excel – poziom podstawowy.

  • Skuteczna komunikacja, umiejętność przekazywania wiedzy.

  • Dobra organizacja pracy własnej.

To oferujemy:

  • Wyróżniamy się niestandardowymi benefitami: Program Wsparcia Pracowników EAP, opieka medyczna VIP, karta Lunch Pass oraz darmowy transport pracowniczych na określonych liniach (m.in Legnica, Lubin, Sobótka, Wrocław, Ścinawa).​

  • Znajdziesz u nas także: pakiety darmowych ubezpieczeń, dofinansowanie karty MultiSport oraz programy rozwojowe i szereg bezpłatnych szkole on-line. Pełny pakiet benefitów znajdziesz tutaj

  • Możesz liczyć na: zdobycie doświadczenia w wiodącej firmie chemicznej na świecie, Work Life Balance, możliwość korzystania z pracy zdalnej.

  • W pracy ważne są dla nas nasze wartości: live integrity, encourage curiosity, appreciate people, deliver results

DirectEmployers